Otevřete internet a buďte fit!

Po dlouhém dni se vrátíte domů, poklidíte a zase jste nestihla navštívit vaši oblíbenou lekci Pilates? Cítíte se na nic a potřebujete se trochu nabít energií při cvičení? Řešení je jednoduché, pusťte počítač, otevřete prohlížeč a můžete vybírat z online lekcí, ať už vám vyhovuje pilates, jóga, posilování bříška či zadečku. Teď už se stačí převléct, vytáhnout podložku, eventuelně další pomůcky a hurá do toho!
žena cvičící jógu
Spousta druhů cvičení najdete na asi na nejznámější stránce youtube.com, kde si najdete, co vám vyhovuje. Pak také existují stránky, které se specializují přímo na fitness a sestaví vám plány na míru podle vašich potřeb, no není to super? Už se nebudete cítit, že na sebe kašlete, zajímá vás víc? Dobře, tak konkrétně, jaká cvičení jsou vhodná na doma?
·         Jóga –Přímo na jógu se také specializují některé weby, je to klidné cvičení, kde se zaměřujeme na správné dýchání a jednotlivé polohy, které je vhodné pro všechny a stačí vám opravdu jen podložka a být dobře naladění. Cvičte podle své úrovně, videa jsou pro úplné začátečníky až pokročilé. Na webech najdete taktéž různé druhy jógy, kterou může být např. power jóga (rychlá jóga zejména na hubnutí), core jóga (cvičení zaměřeno na hluboký stabilizační systém)
·         Pilates – v mnoha směrech s jógou podobné, ale je dynamičtější a více si u něj posílíte tělo, naučíte se dobře dýchat, hodně pomáhá na záda a krásnou postavu. Jak už bylo řečeno, vždy cvičte podle své úrovně, vše má svůj čas.
·         Problémové partie –Jsou to cviky zaměřené na břicho, hýždě, stehna a další partie, s kterými si neustále děláme starosti.
·         TABATA –celkem novým hitem je toto cvičení, které je poměrně náročné. Jinak se tomu dá říct intervalový trénink. Hodně se u této metody spaluje, navíc ještě několik hodin po tréninku. Brzy se budete cítit silnější.
·         Overball –k tomuto cvičení už budete potřebovat navíc pomůcku, to balanční míč, cviky jsou velmi efektivní na zpevnění celého těla.
 
 žena cvičí na zemi
 
 
Cvičit můžete i s činkami nebo gymnastickým míčem, lekcí na internetu je mnoho a určitě si vybere každá z nás, tak dámy jdeme do toho ,ať jsme krásné?