Bydlete kvalitně a za málo

Postavit si nebo koupit vlastní domek, kde by mohla žít pohodlně a klidně celá rodina, je snem asi většiny lidí, ale bohužel se často jedná o sen nerealizovatelný. Ceny takovéhoto bydlení jsou totiž často více než přemrštěné. I proto se u nás bydlí hlavně v bytech v panelových domech. Vlastní dům si však pořídit můžete i přesto, že nepatříte mezi horních deset tisíc. Nesmíte však bazírovat na domku se základy, ale vybrat si některou z mobilních alternativ. Možná byste se divili, že jde o kvalitní bydlení, které vás dokáže příjemně překvapit.
šeřík u knihy
Asi každý si pod pojmem mobilní dům představí malou pojízdnou cirkusovou maringotku. I takové se stále dají koupit, ale tyto modely nejsou pro celoroční bydlení příliš vhodné, zvláště, pokud máte děti. Daleko prostornější, a hlavně komfortnější jsou mobilní domy nové generace. Ty už snesou srovnání i s byty v panelácích. V mnoha ohledech je dokonce předčí. Samozřejmě záleží na tom, který typ si koupíte, ale pokud sáhnete po luxusní verzi, určitě nebudete litovat. Navíc ani ty nejlepší typy nejsou příliš drahé a s trochou snahy se na ně dá ušetřit.
Hezký interiér
Když nebudete počítat cenu, ještě jednu velkou výhodu mají mobilní domy oproti jiným typům obydlí – vnitřní vybavení. To není obvykle lepší než jinde, ale do bytu si musíte vše shánět nebo minimálně přestěhovat. V mobilním domově už však máte vše připraveno.
tulipány a sweet home
Tím však není myšlen pouze nábytek, ale například i různé typy elektrospotřebičů, které se nacházejí hlavně v kuchyni. Obvykle nechybí trouba se sporákem, mikrovlnka a občas je součástí zařízení i rychlovarná konvice. Může se to zdát, že je to drobnost, ale pokud člověk nemá žádné vlastní vybavení nebo jenom malou část, toto rozhodně dokáže ocenit. Mnoho výrobců sice proklamuje, že vybavení je zdarma, ale to je samozřejmě zavádějící. Vše je zahrnuto do konečné ceny.