Hrubou špínu v bazénu nikdo nechce


Je logické, že od vašeho bazénu požadujete pouze to, aby byly vaše chvíle v něm – bezkonkurenční. Samozřejmostí je i to, abyste si v něm užívali více pohody, než zaměřili váš čas na péči o něho.
Ušetřit si čas s jeho údržbou vody vám pomůže nejen kvalitní chemie, ale i účelová krycí bazénová plachta Techneco, která zabrání tomu, aby se ve vaší vodě objevila hrubá špína.zahradní bazén.jpg

Zakrytí hladiny vody má svůj důvod

Žádný vlastník bazénu si nepřeje hned po probuzení řešit problém, jakým je odstranění veškerých nečistot z hladiny a dna koupací nádrže.Abyste se tomu mohli vyhnout i vy, rozhodnout byste se měli pro volbu příslušenství, jakým je krycí plachta.

  • Díky ní si ušetříte práci s jeho čištěním a váš volný čas budete věnovat pouze vašemu koupání.

Nepříznivé počasí vaši vodu neznehodnotí

I zpočátku malý déšť se může v okamžiku změnit v bouři, která vám na zahradě způsobí mnoho škod. Pokud máte několik stromů, ať už jehličnatých nebo listnatých, věřte, že během bouřky se z nich můžou uvolnit větve, jehličí nebo listy, které vám snadno do vody padnou a znečistí ji.
Ochraňte ji tak, že budete vlastnit plachtu, přes kterou se nic nedostane.Je to vybavení, které je pro každého, kdo vlastní bazén – nezbytným doplňkem s vysokým účelem.

Připevnění a dostupné velikosti

V sortimentu se můžete rozhlédnout po takové, která by na váš bazén fantasticky zapadla. Jestli však nenalezete vhodnou velikost, neváhejte se obrátit na službu, díky které budete mít výrobu plachty na míru vaší nádrže.koupací nádrž.jpg

  • Je nutné ji však upevnit po stranách a na rozdíl od solárního typu plachty – nepokládat pouze na vodní hladinu.

Jedině tak docílíte toho správného použití a účelu. V nabídce nalezete i barevné varianty, ze kterých si můžete vybírat. K dispozici máte černou nebo modrou a je na vás, jakou z nich si zvolíte.
Buďte připraveni na všechno a mějte krásně čistou vodu i díky plachtě, která vám ji zakryje v době vaší nepřítomnosti.