Záznam v registru vám už překážet nemusí

Když máte záznam v registru a váháte, kam s takovou přítěží vyrazit pro půjčku, pak byste v žádném případě neměli minout nabídky nebankovních společností. Jedině ty vám mohou pomoci prostřednictvím výhodné hypotéky bez registru. Sice to neznamená, že by se o váš záznam v registru nikdo nezajímal, ovšem pokud je váš záznam spíše zanedbatelný, tak se jistě nestane překážkou v tom, abyste se svou žádostí uspěli. Ano, je to tak, právě nebankovní hypotéka bez registru je skvělou možností, jak přijít k penězům i se zápisem v registru dlužníků, což je opravdu nemilá věc.

internet

A mnozí moc dobře vědí, že získat takový záznam v bankovním anebo v nebankovním registru je naopak hračka. Někdy to dokonce zjistíte až zpětně, hlavně poté, co se rozhodnete požádat o půjčku v bance. Najednou vyplavou na povrch všechny vaše hříchy, například v podobě pozdě zaplacených energií anebo faktur za telefon. A byť se jedná o naprosté banality, tak ani v takovém případě vám žádná banka nevyjde vstříc.

Vyplatí se proto zbytečně nemarnit čas zdlouhavými a příliš komplikovanými bankovními procesy. Mnohem lepší je rovnou požádat u nebankovní společnosti, protože takovou žádostí ušetříte mnoho času i úsilí. Vždyť o nebankovní úvěr můžete požádat dokonce přes internet! To znamená, že nemusíte nikam chodit, nemusíte si s nikým sjednávat schůzku, nemusíte vyplňovat dlouhé a nesrozumitelné formuláře! A tím ušetříte mnoho svého času a práce, které můžete mnohem lépe investovat jinam.

podnikání

Navíc, hypotéka bez registru se od běžné hypotéky v praxi liší pouze tím, že má o něco málo vyšší úročení než běžná půjčka. Jistě si tedy sami rychle spočítáte, že právě taková půjčka stojí za to. Třeba právě proto, že ji budete mít po ruce okamžitě, když ji zrovna nejvíce potřebujete. A pokud by vás náhodou trápilo vyšší úročení, tak vězte, že jakmile váš záznam z registru zmizí, můžete tuto půjčku refinancovat jinou, výhodnější – třeba klidně i tou, kterou si sjednáte v bance.