Tvorba webu Brno

Tvorba webových stránek není tak snadná, jak se na první pohled může zdát. Vlastně se rozděluje na 4 fáze, kde je zapotřebí kvalitního webdesignera, programátora a plno zkušeností a know-how z předešlých realizací tvorby webu, což slouží jako vizitka kvalitně odvedené práce i na webových stránkách, které chcete nechat zhotovit právě vy.

tvorba webu

První fáze je fáze přípravná, kterou standardně tvorba webu Brno realizuje před samotným začátkem tvoření nové webové prezentace. V rámci toho se zpracuje detailní analýza a připraví se podklady ke tvorbě webového designu tak, aby splňoval veškeré nároky klienta včetně zobrazení na mobilních zařízení, byl intuitivní pro uživatele, kteří na něm budou schopni nalézt maximum relevantních informací. Díky tomu získáváte značnou konkurenční výhodu nad vaší konkurencí.
 
Druhou fází přecházíme do samotné realizace. Začne se tvořit web design počínaje interaktivním návrhem úvodní stránky, na které uvidíte nejen strukturu a barevnost webu, ale můžete si taky vyzkoušet samotné dynamické prvky stránek a různé funkcionality, které ve finálním provedení budou ozdobou nově zprovozněného webu. Takový návrh se zašle k odsouhlasení ať se můžou udělat případné korektury co se vzhledu webu týče.

tvorba www

Odsouhlasením webdesignu se přenášíme do další fáze, a to zpracování webu. V rámci tohoto kroku se zpracují zbývající podstrany, případné vizuální korektury se upraví, a programátor nakóduje webové stránky. Po naprogramování stránek následuje téměř poslední fáze – naplnění webu finálním obsahem. To zahrnuje texty, PDF soubory, fotky, obrázky, a další informace, které budete chtít na webových stránkách prezentovat. Následně se provede krátké školení odborníky, jak takový web spravovat samostatně a jak se o něho správně starat a lehce upravovat potřebné informace na webu a web se může spustit.
 
Spuštěním webových stránek to u nás ale jen tak nekončí. Ihned, jakmile se stránky spustí, začínají finální práce, které zahrnují například nasazení SSL certifikátu a aktivace řady modulů, díky čemuž webové stránky dosáhnou zvýšenému zabezpečení komunikace webu, zvýší se důvěryhodnost webu, stejně tak se stane pro případné hackery mnohem obtížnější, prolomit heslo do administrace webových stránek.