Systém pro rezervace například pro Vaši posilovnu

Vlastníte posilovnu, tenisový areál, lekce tance, nebo třeba i počítačovou hernu? Vlastně to může být jakákoliv věc, kde si lidé mají možnost rezervovat nebo třeba se přihlásit na nějaké hodiny či kurzy. Pokud se o něco takého jedná, neodmyslitelně každý zákazník ocení, když si svůj kurz či například nějaký čas v posilovně, může přehledně a spolehlivě objednat přes internet.

O takový přehledný systém se postará online rezervační systém, který za pouhých 500,- Kč měsíčně se Vám postará o to, aby vytvořili virtuální místo, kde se klienti mohou rezervovat k Vaši službě. Získat takový systém je velmi snadné. Stačí totiž pouze zavolat či napsat a společně se můžete dohodnout na všech Vašich požadavcích, které byste od tohoto systému očekávali.

kalendář

Možností je skutečně mnoho a systém bude ve výsledku rozmanitý a samozřejmě přehledný. Mezi hlavní funkce, které samozřejmě nesmí chybět, patří zejména možnosti jako: výpis lekcí, dobití kreditu, kalendáře, výpis dostupných permanentek či členství a podobně. To však není vše, Váš rezervační systém můžete obohatit živými vysílání, například přímo z Vaší posilovny. Dále možnost voucherů, permanentek, platební brány, benefitů, různé grafy, statistiky nebo například automatické zasílání sms. Tuto stránku je také důležité přehledně graficky upravit, o což se postarají zdarma. Samozřejmě ve stejném duchu, jako jsou Vaše stránky. Nicméně pokud se stane, že žádné stránky nemáte, tak je vytvoří a upraví dle Vašich požadavků za Vás.

rezervace

Tohle vše se může zdát jako spousta možností a nemusíte si být zrovna vždy jistí, co přesně požadujete. Avšak nemusíte mít strach, O všechno zprovoznění se postarají a rádi Vám se vším poradí a to jak ve všedních dnech, tak i o víkendech. Ke každému klientovi je přístup individuální a pokaždé je dbáno na to, aby byl se službou nanejvýš spokojen.