Svatební dary z oblasti elektroniky

S pozvánkou na svatbu k nám obvykle přichází i nevyřčená povinnost nákupu svatebního daru. Někteří to řeší klasickou obálkou s penězi, jiní chtějí věnovat i něco navíc, a na to jsou ideální dárky do domácnosti, tedy ty elektronické. Jaké to jsou?

Dárky do kuchyně

Ať už spolu budoucí manželé žijí v jedné domácnosti déle, či se teprve chystají sestěhovat, kuchyňské spotřebiče se hodí vždy. Pokud víte, co potřebují, případně vás sami požádali o konkrétní dárek, jste za vodou. V opačném případě se pak vyplatí volit něco praktického, co by je samotné možná ani nenapadlo. Záleží také na tom, kolik jste ochotni do tohoto dárku investovat. Od věci pak není například šikovný kávovar, pokud ještě žádný nemají. Levnější jsou pak kapslové, nebo obyčejné kávovary, dražší však umí uvařit třeba i výborné espresso. V případě, že kávu nepijí, a naopak rádi zdravě vaří, se pak vyplatí investovat například do parního hrnce, kuchyňského robota, nebo třeba do pekárny na chleba. 

kávovar s mlýnkem

Úklidoví pomocníci

Dalším skvělým nápadem, jak zpříjemnit novomanželům cestu životem, je šikovný úklidový pomocník. Můžete jim například koupit robotický vysavač s funkcí vytírání, vysavač na okna, zvlhčovač, či naopak odvlhčovač vzduchu, difuzér, nebo parní mop.

robotický vysavač

Zábava

Pro páry, které se rády baví, se pak najdou i jiné šikovné věcičky z oblasti elektra. Nové reproduktory, či chytrý systém, který jim na požádání přehraje oblíbenou skladbu. Můžete také investovat do herní konzole, nebo virtuální reality. Z levnějších dárků je pak úžasný například elektronický rámeček na fotografie, v němž se budou střídat právě fotografie novomanželů.

Osobnější elektronika

Pokud hledáte jen něco menšího, ale osobního, čím doplníte obálku s penězi, můžete zakoupit například flash disk, powerbanku, či jinou drobnou, ale využitelnou elektroniku, na jejíž obal necháte vygravírovat například fotografii novomanželů, či osobní vzkaz s přáním.