Proč se milovat raději pouze v ložnici


Užíváte adaptogenní bylinky, vyhýbáte se Viagře bez předpisu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/, hlídáte si zdravý jídelníček a přesto se vám nedaří udržet erekci na potřebné výši? Pak byste si měli položit několik následujících otázek:

Nerozptyluje vás něco? Rozptylování pozornosti při sexu může vést až k žaludeční nevolnosti a neuróze. Stává se to hlavně lidem, co musí mít neustále zapnutý mobilní telefon, anebo vyžadují jako kulisu televizi nebo rozhlasovou stanici. Zbavte se těchto zlozvyků, které nemají v ložnici co dělat. Naučte se vypínat tyto spotřebiče v intimním soukromí a omezujte sledování televize hlavně před spaním a před milováním. Mnoho pořadů má negativně laděný podtext a na vaše podvědomí to působí velmi nepříznivě.

žena na posteli

Milujete se ráno? Kdo se miluje večer, nemůže očekávat takovou vášeň, jako ten, co na to „vlítne“ ráno kolem osmé. V osm hodin máte v těle nejvíce testosteronu, tak neváhejte a s chutí do toho! Kvůli tomu se vyplatí upravit i pracovní režim, opravdu to stojí za to, stačí vyzkoušet.

Nejste rušeni hlukem? Víte, že hluk je jeden z nejsilnějších stresových vlivů, a že je nutné s tím něco dělat, zvláště pokud vám zasahuje až do sexu? Většinou jde o hluk z ulice, automobilový provoz nebo průmyslovou výrobu. Hluk působí podvědomě na naši duši a způsobuje různé formy neuróz, úzkostí a depresí. Dokonce i přehnaná hudební produkce je velký problém a může zapříčinit i zastavení chuti na sex a erekce. Tito lidé pak řeší například problém s neplodností a neschopností přivést na svět potomka.

moderní ložnice

Nemáte z vašeho nábytku a bytových dekorací divný pocit? Výroba nábytku se údajně točí kolem poptávky, ale ruku na srdce, nemáte podivný pocit z té pestré plejády šedých a ponurých barev kolem nás? Pamatujte, že šedá, černá, tmavě hnědá a tmavě modrá vyvolávají depresivní stavy podobně, jako hluk, tak proč si kazit život, když můžete mít například v ložnici vestavbu na míru v pastelově žluté v kombinaci s nebesky modrou?