Příslušenství k bazénu na zahradu


K bazénu jsou potřeba ještě nějaká další ostatní Bazenygluc příslušenství krom schodů či žebříku. Potřebujete ještě například automatické hlídání a napouštění vody, Hadicový trn PVC-U do skimmeru (pokud máte skimmer bazén, a ne přelivový bazén), Lepidlo Tangit PVC, čistič Tangit, koleno PVC, T-kus, spojka PVC (mufna), propojovací hadice, průchodku a ventil. Aby byl bazén tak akorát plný, je nutné mít automatické hlídání a dopouštění vodní hladiny. Díky tomu budete mít vždy optimální množství vody ve svém bazéně, která se přes horké dny vypařuje anebo odfiltruje. Tohle prostě „must have“.

bazén

Hadicový trn PVC-U do skimmeru z kvalitního PVC je také potřeba. Plast, z kterého je hadicový trn vyroben, je velmi kvalitní, takže dlouho vydrží. Velmi dobře vám poslouží k upevnění bazénové hadice. Bazénová hadice od firmy Gluc PBS s.r.o. je rovněž z velmi kvalitního materiálu a je velmi ohebná, což zcela jistě při kompletní instalaci svého krásného bazénu zcela jistě oceníte. Co se týká teplotních rozdílů, je velmi odolná. Vydrží při nejnižší teplotě až – 10 °C a vydrží i velmi vysoké teploty a to 60°C. A kdy u nás vlastně hrozí takové horko, hm? Za 1 m zaplatíte pouhých 254 korun včetně DPH. Aby vám jednosměrně proudila voda tam, kam potřebujete a nehrozilo, že by vám voda tekla i v protiproudu, určitě nezapomeňte na kvalitní ventil. Je pro toto právě skvěle vyroben. Velikostí je více.

automatické hlídání a dopouštění hladiny vody

Ventil je vyroben z kvalitního PVC. Tyto jmenované věci právě budete potřebovat. Firma Gluc PBS s.r.o. s vámi ochotně vše prokonzultuje, pokud byste potřebovali, vše hned dodá a platíte při předání. Pokud byste si přáli, firma vám zajísti komplet servis. Veškeré tyto ostatní doplňky je však nejlepší si pořídit od firmy Gluc PBS s.r.o., která se zabývá výrobou kvalitních bazénů z kvalitního plastu a výrobou veškerého příslušenství. V případě zájmu vám firma vše nainstaluje.