Pro vaše bezpečí


Aby byl váš byt v bezpečí, když vy si užíváte dovolenou, je potřeba mít kvalitní zabezpečeni zejména vstupních dveří. Možná si říkáte že má http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/142727/zlodeji-pres-garaze-chodeji.html te bezpečnostní zámky a zloději se k vám nedostanou, jenže co když máte super zámek, ale dveře jako takové jsou téměř z papíru? Nebyl by problém pro zloděje rozbít celé dveře? Tady pomůže jedině vyměnit celé dveře, a to včetně zárubní.

dveře

Že to bude náročné? No ano, je to stavební úprava a ta se neobejde bez prachu, ale můžete si najmou solidní firmu, která má s vybouráním zárubní zkušenosti a věřte že za ten pocit bezpečí za tu chvíli nekomfortu to rozhodně stojí.

Mít pořádné nedobytné vstupní dveře do bytu, to v běžných panelákových bytech nebylo obvyklé a proto byste měli zvážit jejich výměnu. Často jsou sousedi neteční a i když uslyší hluk, který udělá případný zloděj, nemusí reagovat a nechají ho v klidu vás vykrást. Ale s bezpečnostními dveřmi to nebude tak snadné a zloděj si raději vybere jiné dveře a jiný byt.

dveře

Pustit se do rekonstrukce vchodových dveří, to s profesionální firmou bude otázka jednoho dne, kdy dojde k vybourání zárubní a zasazení nových, bytelných a bezpečných. Bezpečností, třeba i protipožární dveře, nebo jen dveře, které vám odhluční sousední výtahovou šachtu, to vše přispívá ke zvýšení kvality vašeho bydlení. Nenechávejte si vstupní dveře, které se dají snadno prokopnout nohou a které rozhodně neubrání váš byt proti nenechavcům. I pojišťovna bude zjišťovat, jak máte zajištěný byt a zdali musel zloděj překonávat nějakou překážku. Nemějte obavy z bourání zárubní a montáži nových, je to otázka jednoho dne a získáte pocit bezpečí, který vám pomůže ke klidnému spánku, ať už ve vašem bytě nebo někde na dovolené, když byt zůstane nehlídaný.

Chránit si soukromí začíná zavřením vchodových dveří od bytu. Tak nepodceňujte kvalitu vašich dveří.