Moderní doba má své vychytávky

https://www.lidovky.cz/usa-ukonci-program-docasneho-pobytu-desitek-tisic-haitanu-pnv-/zpravy-svet.aspx%3Fc%3DA171121_091756_ln_zahranici_mha d>

Když se začaly vyrábět automobily, tak nikdo netušil, že za několik desítek let se změní i celkově možnost nastartování nebo dokonce podoba autoklíčů. V podstatě od mechanické verze, která ovládala celé vozidlo, včetně nastartování se přešlo až k moderní verzi, vystřelovacích klíčů a ještě s přítomností citlivé elektroniky, která rozhodně chrání automobily před vniknutím a odjezdem. Čímž to zlodějíčkové mají sice těžší, ale jak se zdá občas si umí poradit i s touto verzí. Důvodem, proč si pořídit vystřelovací klíče je nejen pohodlí, ale rovněž to přináší i další benefity.

vystřelovací klíč

  • Jedná se o praktické nošení klíčů, dají se totiž uložit kamkoliv a to bez obav, že by se kovový hrot klíče zabodl do stehna, břicha a podobně, když si chcete jednoduše sednout.
  • Potěší rovněž i pohodlná úschova, jelikož se takto klíč dá uložit do kapsy, aniž by poškodil podšívku. A stačí i poměrně malá, protože na druhou stranu nevyčnívá kovový hrot.
  • Jak s ním ven? Jednoduše, zmáčknete příslušné tlačítko a klíč je venku. Můžete ho bez problémů používat.
  • Tlačítko je velmi důležité. Při vystřelení klíče se pak dá snadno ovládat centrální zamykání, alarm, imobilizér umožní nastartovat automobil a to vše může být součástí praktického pouzdra.

klíč od auta

Přestavba není žádný problém

V současné době není problém si nechat vyrobit přestavbu pro každý automobil. Sice tam nebude logo vozidla, ale to zase nemusí tolik vadit. Je to úžasná možnost, jak si zpříjemnit a také tak trochu zmodernizovat používání autoklíče a celkového systému. Je pravdou, že na takové pohodlí si člověk snadno zvykne a navíc je i skutečně velmi praktické. Není potřeba si nechat vyrobit kopii vystřelovacích klíčů. Většinou se uživatelé obávají, že vystřelovací pero dlouho nevydří a co potom, když se nedostane ven klíč z pouzdra? Není třeba se ale obávat i v tomto případě není problém klíč pomocí speciálního nástroje získat ven a bezpečně ho nadále používat.