Lidský chrup

Ano, je to přesně to, co je obsaženo v nadpisu. Všemohoucí, pokud nějaký je, to nějak špatně vypočítal a zuby lidské končí dříve než člověk. Což je špatně. Protože ony odcházejí někam pryč a jeden, aby pak sháněl zubaře. Ne, že by se sehnat nedal, to bych psal nesmysly. Máte-li známosti a víte kam dát úplatek, jistě lze nějakého najít. Bez toho to prý jde také, ale setkal jsem se jen se špatnými výsledky. Jistěže existují výjimky a my si o jedné povíme. Ale až za chvíli.

zubařské nářadí

Nejprve se podíváme na zub jako takový. Představte si jej, jak si hoví v dásni a musí drtit věci, které se mu drtit nechtějí, protože on moc dobře ví, že jej to ničí. A když se do něj udělá dírka, aby vznikla jeskyně, kde se budou schovávat bakterie, jsou dvě možnosti. Buď jde člověk k zubaři a jeskyně je zasypána, nebo nejde a jeskyně se zvětšuje a zvětšuje. Zub se postupně odebírá do svého podivného nebe a člověk trpí a trpí. Jen proto, že všemohoucí dal do zubů nervy. Proč? To už asi nikdo nepochopí, asi proto, aby nás ta bolest upozornila, že se se zubem či zuby něco děje. No, myslím, že kdyby tam ta bolest nebyla, tedy ty nervy v zubu, tak by člověk chodil k zubaři pravidelně a rád.

Otázku peněz zde řešit nebudeme, to že to stojí nehorázné peníze je prostě fakt a asi s tím nikdo nehne. A navíc, je to věc každého člověka, co chce mít v ústech. A když na to nemá, tak má prostě smůlu.

zub

Nuže, trošku zpět z odbočky. Když nás zub definitivně opouští, dává to dost silně najevo všemi možnými způsoby. Je třeba se připravit na to, že zub bude vytržen a na jeho místě bude mezera, puklina či propast, veliká jako Macocha. Ale nemusí být navždy.

Zubní implantáty Liberec dokáží tuto propast zrušit a dát nový zub. Je to velké zubní středisko, kde právě tyto věci jsou na pořadu dne už hodně dlouho. Takže neváhejte a šup do Liberce.