Máte rádi mašinky?

Děti si rády hrají. Ba co víc, potřebují, přímo musí si hrát. Protože se tím v podstatě připravují na dospělost, kdy to hraní přejde v realitu, tedy v práci, bez níž jak známo nejsou doláče. Totiž koláče.
Děti si hrají. A aby si mohly hrát, potřebují v naprosté většině případů aspoň nějaké ty hračky. A to logicky takové, které mají rády, se kterými si rády hrají. Ty nelíbivé – jak známe třeba už z Erbenovy Kytice – bum, bác, letí do kouta.
To se ale určitě nestane v případě, je-li dítku dopřána lokomotiva Tomáš hračky Mašinka Tomáš. Známá postavička z britského animovaného seriálu, již shledávají roztomilou jak děti, tak i mnozí dospělí.kreslené hračkářství
S touto postavičkou se toho dá tolik dělat! Dítko se s ní klidně (byť pochopitelně jenom pomyslně, a to nejen proto, že máme momentálně zavřené všechny hranice) ocitne i na imaginárním ostrově Sodor, kde spolu s ní a jejími kamarády prožívá nesčetná dobrodružství, kde se rozdává jenom samá radost.
A kolik jenom hraček s tímto motivem je k mání! Mašinka Adventures, Mašinka Minis, Mašinka MyFirst, Mašinka Take-n-Play, Mašinka TrackMaster Motorized Railway, Mašinka TrackMaster Push Along,…
A ani hračkami to nekončí. Mašinku Tomáše si lze pořídit i v knižní podobě, i na oblečení, na nábytku, ložním povlečení, věcech do školy, jsou tu stolní hry stejně jako třeba stavebnice nebo omalovánky a puzzle.hrající si dítě
Mašinka Tomáš je prostě miláčkem, po kterém touží snad všechny děti. Každé dokáže tento hrdina nějak potěšit, polaskat na duši. Protože se s ním dá mnohé zažít, a vždy navíc výhradně s dobrým koncem. Stačí se jenom porozhlédnout a ze širokého sortimentu kvalitních výrobků si určitě vyberete to pravé.
A pak už možná budete muset řešit jenom to, jak to zaonačit, aby si s tím vším vaše dítko mohlo i hrát. Protože kdo ví, zda si to nakonec nebude (pochopitelně raději jen v soukromí) uzurpovat i hravý tatínek. Protože i chlapi jsou přece často jako malé děti.