Cenově zajímavé bydlení

Pořídit si v současné neutěšené době pro člověka s alespoň průměrným příjmem vlastní byt není vůbec jednoduché, a to hlavně z důvodů vysokých cen.

Cenově zajímavé bydlení

Není důvod si něco nalhávat. Trh s nemovitostmi v českých zemích na tom není příliš dobře, zvláště trh s obytnými nemovitostmi. Pokud už máte vlastní byt, můžete být nanejvýš spokojeni, protože jste ho pravděpodobně koupili ještě za rozumnou cenu, ale v případě, že se po něčem poohlížíte, už asi tak spokojení nebudete. Ceny bytů se v posledních letech neuvěřitelně navýšily. Pod milion nekoupíte prakticky nic, alespoň v běžně obývaných lokalitách. Jistě, na méně atraktivních místech je nabídka lepší, ale pořád to není ono.

Dřevěný dům

Netrváte-li na tom, bydlet klasickým způsobem, tedy hlavně v bytě, respektive rodinném stavění, možná by se vám mohly zamlouvat alternativní formy bydlení. Žít mobilheimu lavarohouse.cz není zase taková hrůza, jak by se mohlo jevit. Naopak, moderní verze jsou už vhodné k celoročnímu bezproblémovému bydlení.

Vše je v ceně

Největším lákadlem je samozřejmě v tomto případě cena. Ta sice takové obvykle není vyloženě lidová, ale je daleko nižší než cena, kterou dnes stojí standardní byty obdobné velikosti. A to je vlastně docela výhra. Výhodou rovněž je, že nemusíte mít žádné vnitřní vybavení. Vše se již ukrývá v mobilheimu. Skříně, postele, sedačky, ale i elektronika. To vše v nejmodernějších verzích najdete. Skvělé na tom navíc je, že za to nemusíte nic připlácet. Vše je už zahrnuto do finální ceny, což je další příjemné plus.

Mobilní obydlí

S nákupem nemovitosti se obvykle pojí mnoho nepříjemností technické rázu. Musíte oho hodně podepsat a hodně toho oběhat, než vám konečně může nový byt říkat pane. Zde ale nemusíte prakticky vůbec nic. Jen si domek necháte přivézt na vlastní pozemek a máte vystaráno. Sice se návštěvě stavebního úřadu ani tak nevyhnete, ale pouze z toho důvodu, že jste vázání ohlašovací povinností. To je stejná povinnost, jako když si postavíte na pozemku třeba bazén. Stačí jedna návštěva a vše je vyřízené.