Originální dárky na Vánoce

Obzvlášť pro některé rodinné členy či kamarády může být velmi těžké vymyslet takový dárek, jenž jim opravdu vykouzlí úsměv na tvář. Zpravidla to bývají lidé, kteří si zkrátka nic nepřejí a vy si poté lámete hlavou, co jim pod stromeček nadělit. Z tohoto důvodu vám přinášíme několik tipů na skvělé a originální vánoční dárky, jež vaši blízcí jistě ocení.

vánoční dárky

Personalizovaný hrníček či tričko

Koho by nepotěšil hrníček nebo triko, které je upraveno na míru přímo pro něj? Na hrníček můžete nechat vytvořit například jméno nebo vaši oblíbenou společnou hlášku. Pokud byste rádi darovali personalizované triko, obraťte se na firmu, která vyrábí reklamní trička Promotextile. Na triko můžete rovněž nechat přidělat kromě nápisu také fotku!

Kvalitní přírodní kosmetika

Tento tip je na první pohled pouze pro ženy, ovšem věřte, že rovněž i mnoho mužů ocení kvalitní kosmetické produkty. V dnešní době je spousta pečující kosmetiky plná chemikálií, jež naši pleť zbytečně dráždí a obecně našemu zdraví neprospívají.

V posledních letech se naštěstí objevilo spoustu značek, jež vyrábějí kosmetiku z čistě přírodních ingrediencí, kterou nejen šetrnější k naši pokožce, ale také k životnímu prostředí. Pro ženy se hodí například pečující sprchové gely, jež nebudou vysušovat kůži na těle. Dále můžete přidat tělové mléko nebo peeling. Muži jistě ocení zklidňující péči po holení nebo antiperspirant bez nebezpečných kovů, jako je například hliník.

vánoční strom s dárky

Zážitek na celý život

Jestliže osoba, pro kterou dárek vybíráte není vůbec materiálně zaměřená, darujte ji zážitek, který si uchová celý život. V dnešní době na trhu existuje mnoho firem, jež vám zprostředkují téměř jakýkoli zážitek. Může se jednat o vyjížďku v luxusním autě, večeři v oblacích až po seskok padákem. Takový dárek je opravdu celoživotní a váš blízký se jej už navždy uchová ve svém srdci.