Ale co takový batůžek s motivy tohoto dětského hrdiny?

Ten bude pro vaše dítě, nebo i vnoučka velmi potřebným pro cestování po krásách naší země. No uznejte, pro výlety po hradech, zámcích a zoologických zahradách, je taková cestovní pomůcka nepostradatelná. Vaše ratolest si v batůžku ponese svou svačinu, sladkost a pití. Také i ta nějaká hračka se tam vejde. Naučí se malé zodpovědnosti, a to, že vše musí zase do batůžku řádně po přestávce při výšlapu na horském výletu vrátit, nic nesmí zapomenout, hlavně ne celý batůžek. Tak jako dospělák. Za uvedené pečování o svěřený batůžek a jeho obsah, ho dospělák nesmí zapomenout pochválit.

batůžek dětský

Výrobce u batůžku krteček pamatoval na jeho plné využití. Tak jako u dospělých cestovatelů i děti mají batohy jako své společníky na výlety a dovolené. Čeká vaše dítě jen malá výprava například do již uvedené zoologické zahrady? Nemusí zde být velký batoh, stačí taška přes rameno, samozřejmě opět s motivem oblíbeného krtečka. To se budou ostatní děti návštěvníků divit, kde se taková taška dá sehnat. Na delší výlety je vhodný již zmiňovaný batůžek, opět s motivem malého podzemního hrdiny. Tam už se vejde věcí více, nejen pití a svačina, ale také malá dětská peněženka s potřebným obnosem na koupení zmrzliny.

krtečci z batohu

A co ho použít na takový dlouhý prázdninový výlet na několik dní, k dědečkovi a babičce? Tam je sice plno zábavných možností, ale kluci a holčičky od sousedů by rádi viděli nějakou tu novou hračku, kterou vaše dítě vlastní. Tady je správným pomocníkem batoh na kolečkách, ten má nejen kolečka, ale také i plastovou rukojeť na pevné uchopení. Do batohu na kolečkách už se vejde podstatně věcí více, kromě hraček i nějaké to letní oblečení. Má také stejný motiv Krtka a velkou výhodu, že na tento pojízdný batoh lze upevnit výše uvedené a to tašku přes rameno a batůžek. A nemusí jít jen o dovolenou či výlety, takový batůžek najde i své uplatnění při nástupu do školy po prázdninách.