Barevné zásuvky, které se budou měnit podle vaší nálady

Víte, proč by u vás doma rozhodně neměly chybět vypínače a zásuvky z výrobní řady schneider unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/? Je zde hned několik pádných důvodů, proč byste si je měli pořídit!

Ten první z nich je, že jsou prostě pěkné. Nejsou nudné a ve vašem interiéru se mohou stát zajímavými detaily, které každého na první pohled upoutají, a každého přivedou na myšlenku, že je to u vás pěkné, hezky vyladěné. A uvidíte, že i vám samotným jistě pozvednou náladu – ostatně, barvy mají nezanedbatelný vliv na naši psychiku, tím spíše ty, které se nacházejí v naší domácnosti.

electrical-switch-148034_640

Druhý důvod se týká každého, kdo má doma barevně omalované stěny místností. V takovém případě se bez barevných zásuvek a vypínačů z produktové řady schneider unica rozhodně neobejdete. Doba pokročila, a proto musíte mít na barevných stěnách také stejně sladěné doplňky, a tedy tím spíše, i vhodné zásuvky a vypínače. Jistě i vy sami uznáte, že výrazně bílý vypínač se na sytě barevné stěně nikdy příliš dobře vyjímat nebude.

A ten třetí důvod je tu pro všechny, kdo mají obavy, co budou dělat s barevnými elektro pomocníky na svých stěnách poté, co se třeba někdy v budoucnu rozhodnou navrátit k tradičním neutrálním odstínům výmalby, anebo k barvám z opačného barevného spektra.

diy-981404_640

Skvělá zpráva zní, že tyto výrobky jsou modulární – jsou zkrátka chytře navržené tak, že jejich univerzální strojky doplňují unikátní barevné rámečky. A tyto svrchní rámečky je možné podle potřeby snímat, měnit a znovu nasazovat. A to znamená jediné – vždy můžete své zásuvky a vypínače opatřit přesně takovým krycím rámečkem v barvách, o jaké zrovna nejvíce stojíte. A je úplně jedno, zda se bude jednat třeba o výrazně zelenou, anebo bílou. Z široké barvené škály si snadno vybere každý.

Důležité je jistě i to, že tato obměna je prostá – obejdete se při ní bez elektrikáře, anebo vás stát více, než pár korun za kus.